Aparatowy Konfekcjonowania

Cena: 2300.00 zł Kraków

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
w Wydziale Konfekcjonowania
(praca fizyczna)
Nr ref: AK/01/17

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa blistrzarki (urządzenie pakujące)
• Obsługa linii MAR
• Pobór wody oczyszczonej na terenie firmy
• Prace porządkowe (sprzątanie) wynikające z procedur blistrowania i napełniania
• Przygotowywanie materiałów do sterylizacji
• Wszystkie inne prace manualne związanie z pakowaniem produktów w Wydziale

PROFIL KANDYDATA:
• Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie
• Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z pakowaniem lub obsłudze podobnych urządzeń,
• Łatwość uczenia się obsługi urządzeń technicznych
• zdolności manualne, staranność, skrupulatność w wykonywaniu pracy
• Gotowość podporządkowania się do reżimów wynikających z charakteru pracy

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV droga elektroniczną na adres:
rekrutacja@biomed.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (Administratorem danych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2014r. poz. 1182 jest IBSS BIOMED S.A., Al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków)”.

Dane przetwarzane będą w związku z prowadzoną rekrutacją. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych przez siebie danych oraz prawo ich poprawiania.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 24/01/2018