Blacharz/monter konstrukcji metalowych/spawacz w FINLANDII

Dla naszych fińskich klientów poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ZADANIA:

- spawanie konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
- przestrzeganie przepisów BHP
- praca zmianowa

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy jako spawacz (MIG, MAG, TIG)
- język angielski na poziomie podstawowym
- prawo jazdy mile widziane
- uprawnienia / certyfikaty spawacza mile widziane
- chęć do pracy, staranność
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- odpowiedzialność

OFERUJEMY:

- pracuj z nami w najbardziej renomowanych firmach w Finlandii
- zarabiaj na warunkach fińskich (atrakcyjne wynagrodzenie i stałe zatrudnienie)
- pomożemy Ci w relokacji
- zapewniamy zakwaterowanie, dojazd do pracy
- zdobywaj cenne doświadczenie i ucz się języków obcych

a href="https://www.facebook.com/groups/1684845361806261/" target="_blank">Wszystko o pracy za granicą. Porady, oferty. Sprawdź naszą grupę na FB!

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 05/07/2017