Fryzjerka/ Fryzjer - Tarnobrzeg

Cena: 3500.00 zł Kraków

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela salonu fryzjersko - kosmetycznego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Fryzjerka/ Fryzjer

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

WYMAGANIA:

• motywacja do pracy

• wysoka kultura osobista

• doświadczenie zawodowe min. 2 lata na samodzielnym stanowisku w zawodzie fryzjer, nie wliczając praktyk i stażu

• dyspozycyjność

• mile widziane: prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• koloryzacja, baleyage, pasemka

• upięcia ślubne i okolicznościowe

• strzyżenie damskie i męskie

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• czas pracy: około 160 godzin miesięcznie

• praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu

• praca zmianowa

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

• wynagrodzenie podstawowe: 30% od utargu wypracowanego przez pracownika

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Fryzjer - Tarnobrzeg”.

Prosimy o załączenie klauzuli:

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/05/2017