Manager/ka do lokalu alkoholowego

Pensja: 3500 Kraków

Chcesz pracować w firmie, w której masz realne szanse na rozwój? Charakteryzuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Managera klubu i zapraszamy do współpracy kreatywnych, zdeterminowanych i zwariowanych ludzi.

Chcemy pracować z ludźmi, którzy:

-myślą pozytywnie

-wiedzą jak pozytywnie motywować zespół

-widzą wyzwania a nie problemy

- działają szybko, ale ze spokojem

Opis stanowiska:

-zarządzanie działalnością Klubu w zakresie działalności artystycznej, rozrywkowej i gastronomicznej

-przygotowywanie planów strategicznych i bieżących funkcjonowania obiektu,

-realizowanie budżetów sprzedażowych,

- motywowanie i szkolenie pracowników,

-nadzór nad działaniami podległego personelu,

-dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług zgodnie ze standardami firm

Oczekujemy:

-umiejętności tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu pracowników,

-bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

-umiejętności efektywnego działania pod presją czasu,

-znajomości języka angielskiego

- dyspozycyjności 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję)

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony

- pakiet profesjonalnych szkoleń - za którę płacimy

-samodzielność i swobodę działania,

-pracę w młodym i zgranym zespole

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Spotkania rekrutacyjne będą prowadzone do dnia 08.03.2019r.

Proszę o dodanie następującej klauzuli poufności:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

‌ Kraków

Data dodania: 25/02/2019