Praca w obsłudze klienta, Kraków

Firma DG-marketing jest ambitną, dynamicznie rozwijającą się organizacją. Zajmujemy się telemarketingiem. Firma przykłada dużą wagę do systemu wspierania indywidualnego rozwoju pracowników, doskonalenia ich umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych.

Telefoniczny konsultant ds. sprzedaży
Prosimy o aplikowanie WYŁĄCZNIE przez link rekrutacyjny

Miejsce pracy: Kraków
Praca również dla studentów, w godzinach 11:00 – 19:00

Obowiązki:
Sprzedaż telefoniczna produktów telekomunikacyjnych,
Realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedażowych,
Profesjonalna prezentacja oferty,
Dbanie o dobre relacje z klientami

Wymagania
Wykształcenie min. średnie,
Obsługa komputera,
Komunikatywność, otwartość na klienta,
Umiejętność pracy w zespole,
Mile widziani studenci lub absolwenci,
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

Oferujemy
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
wysokie zarobki:
możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz dużą samodzielność działania,
pracę w młodym ambitnym zespole

‌ Kraków

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 16/03/2019