SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY (B2B)

SHM System to eksperci w pomiarach dla geotechniki i budownictwa. Firma zapewnia pełne merytoryczne i techniczne wsparcie prac budowlanych w zakresie pomiarów i monitorowania konstrukcji. SHM System dostarcza innowacyjnych rozwiązań pomiarowych w dowolnej skali – od jednorazowych pomiarów inklinometrycznych, po rozproszone systemy długoterminowego monitorowania konstrukcji obiektów inżynierskich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków/cała Polska/Europa/Świat

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów i usług z oferty firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy,
- organizacja spotkań handlowych i prezentacji,
- udział w planowaniu kampanii reklamowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym,
- redakcja tekstów, udział w opracowaniu materiałów promocyjnych firmy,
- analiza rynku i konkurencji,
- udział w wydarzeniach branżowych i konferencjach w Polsce i na świecie

Nasze oczekiwania:
- umiejętności sprzedażowe
- wykształcenie min. średnie,
- dobra znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B
- język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
- samodzielność, odpowiedzialność za wyniki pracy
- komunikatywność i kreatywność
- bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Unikalne w skali świata produkty
- Specjalistyczne szkolenia
- Świetną atmosferę w Zespole
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:
rekrutacja@shmsystem.pl wraz z deklaracją:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

‌ Kraków

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 28/02/2020