Kraków. Technik konserwator obiektu

Firma Gegenbauer Polska Sp.z o.o poszukuję osoby na stanowisko:

PRZEPROWADZKI/ PRZENOSZENIE RZECZY NA TERENIE ZAKŁADU
/PRACOWNIK TRANSPORTU –z j. angielskim.

(umowa zlecenie - mile widziany student ) Stawka 15zł brutto.

Miejsce pracy: Kraków,
Godziny pracy: od pon- pt, 6-14 lub 8-16.

Zadania:
• Transport małych i wielkogabarytowych przedmiotów (m.in. szafy: ubraniowe, teletechniczne, biurowe, ścianki działowe, zużyte tonery, palety z załadunkiem, itp.),
• Transport wyposażenia biurowego w czasie przeprowadzek,
• Przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania,
• Relokacje sprzętów komputerowych i wyposażenia biurowego pomiędzy budynkami,
• Wykonywanie drobnych prac montażowych i naprawczych m.in. montaż tablic magnetycznych, korkowych, obrazów, naprawy szafek, foteli biurowych itp.
• Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
• Segregacja i transport odpadów poprodukcyjnych,
• Inwentaryzacja mebli i zasobów magazynowych,
• Rozwóz papieru xero po budynkach,
• Wykonywanie przeglądów, w tym przeglądu sprzętu konferencyjnego

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
• Znajomość obsługi komputera w szczególności MS OFFICE,
• Znajomość obsługi urządzeń konferencyjnych: projektor, nagłośnienie konferencyjne itp.
• Dyspozycyjność,
• Samodyscyplina, samodzielność, punktualność, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane prace,
• Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97
o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

Data dodania: 24/07/2017