Kucharz/ Kucharka - Niemcy, okolice Moguncji

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 4-gwiazdkowego hotelu mieszczącego się w okolicach Moguncji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Moguncji

Obowiązki:

- przygotowywanie dań zgodnie z określonymi standardami

- przygotowywanie potraw i dań kuchni niemieckiej z elementami kuchni międzynarodowej (mięsa, ryby, sezonowe warzywa i owoce), wegetariańskiej oraz dietetycznej

- przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- min. 5-letnie doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- wykształcenie gastronomiczne

- min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat (ok. 180 h)

- wynagrodzenie: 9-10 euro/ h netto (w zależności od znajomości j. niemieckiego)

- praca od zaraz do końca października (z możliwością przedłużenia kontraktu)

- bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie (własny pokój w miejscu pracy)

- stały kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku niemieckim) na adres:

agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Kucharz/Kucharka – Niemcy, Moguncja

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/05/2017