Operatora Wózka Widłowego Wysoki Skład Boczny

Poszukujemy pracowników na stanowisko Operatora Wózka Widłowego Wysoki Skład Boczny.

Lokalizacja jaką oferujemy:
-Getingen (okolice Kassel)

Zadania:
- Obsługa wózka widłowego wysoki skład,
- Przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania:
- Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
- Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
- gotowość do podjęcia pracy w krótkim okresie czasu,
- mile widziany własny środek transportu,
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenia (gwarantowana kwota, oraz dodatki za godziny nadliczbowe, oraz święta)
- Zakwaterowanie,
- Opieka polsko-języcznego koordynatora i brygadzisty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres malinowska@global-inhouse.de lub też kontakt telefoniczny 791326893, +4915159823704 i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/101, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

‌ Kraków ›› Sikorskiego
24

Data dodania: 13/04/2021