Operator linii montażowej w Holandii

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Opis stanowiska:

- odbieranie materiałów -
- dostarczonych z magazynu na -
podstawie zamówień
- rejestrowanie w komputerze, które zamówienie jest produkowane
- dokonywanie montażu/montażu końcowego, a także wykonywanie przeglądów , okablowania zgodnie z instrukcjami (płytki PCB)
- przeprowadzanie kontroli elektrycznej i innych testów na stole testowym zgodnie z instrukcją
- sprawdzanie produktów pod kątem wizualnym
- dostarczanie produktów do działu wysyłki
- szybkie dostosowywanie się do procesu produkcji, który często ulega zmianie

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego potrzebna do czytania dokumentów i zamówień
- umiejętności techniczne
- znajomość podzespołów elektrycznych
- wiedza na temat jakości
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- doświadczenie w pracy na
podobnym stanowisku min. 3 lata
- dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
- umiejętność pracy w grupie oraz koordynowania nią

Oferujemy:

- pracuj z nami za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
- najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- dojeżdżaj do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
- wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
- zdobywaj cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i ucz się języków obcych

Data dodania: 25/05/2017