Pomoc kuchenna - Niemcy, okolice Hamburga

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela hotelu, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga

Obowiązki:

- pomoc w przygotowywaniu posiłków

- krojenie warzyw i owoców

- zmywanie naczyń

- utrzymywanie czystości w kuchni

- pomoc w sprzątaniu pokoi gościnnych, mycie okien

Wymagania:

- kilkumiesięczne doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej/ pokojówki

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- wysoka kultura osobista

- samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – od zaraz do końca października

- czas pracy: ok. 169 h miesięcznie

- wynagrodzenie 7 euro/ h netto

- bezpłatne zakwaterowanie (na początku w hotelu, następnie w mieszkaniu oddalonym 3 km od pracy)

- bezpłatny posiłek w pracy

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Pomoc kuchenna/Pokojowa – Niemcy, okolice Hamburga

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/05/2017