Praca na wakacje lub na stałe - atrakcyjna stawka, umowa o pracę i bezpłatny dojazd

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej (Valeo w Skawinie) aktualnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:
Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Skawina (koło Krakowa)
Numer ref. SKA/05/2017/VAL
Zadania:
- Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych w systemie 4-brygadowym lub 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku,
- Dbałość o jakość produkcji i stan techniczny maszyn oraz urządzeń
Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (system 4 – brygadowy lub od poniedziałku do piątku) ,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie zawodowe
- Sumienność i zaangażowanie,
- Motywacja do pracy.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – nowe stawki – 14,29 zł brutto/godz. + dodatki za zmiany nocne, system 4 – brygadowy, pracę w niedzielę i święta, premia miesięczna (max. 280 zł brutto) oraz premia roczna (max. 1000 zł brutto)!!
- Dodatkowa premia 500 zł brutto za polecenie jednego Kandydata (nieograniczona liczba poleceń)!
- Umowę o pracę tymczasową, później możliwość stałego stabilnego zatrudnienia u Klienta z atrakcyjnym pakietem świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, dofinansowanie do kart sportowych)
- Bezpłatny dojazd do pracy z kilkunastu okolicznych miejscowości (m.in. Kraków, Wadowice, Witanowice, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Skała, Zator, Stryszów, Palcza, Myślenice, Brody, Tłuczań - busy pracownicze),
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 723 193 129 oraz 12 291 20 89, 12 291 20 98
PROSIMY POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM !!!
WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA" - ODDZWONIMY 

Data dodania: 23/05/2017