Pracownik Ochrony- Strażak

Firma Gegenbauer Polska Sp.z o.o zatrudni od zaraz osobę na stanowisko: Pracownik Ochrony- Strażak

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie działań w celu spełnienia wymogów prawnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej,
• Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn pożarów,
• Nadzorowanie przestrzegania przepisów przeciwpożarowych przez pracowników,
• Współdziałanie z jednostkami Policji, Państwowej Straży Pożarnej,
Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz z pozostałymi służbami porządkowymi,
w zakresie prowadzonych działań prewencyjnych i ratowniczych,
• Monitoring obiektu.
Wymagania:
• Znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej,
• praktyczna znajomości przepisów przeciwpożarowych,
• Korzystanie z pełni praw publicznych,
• Ukończony 21rok życia,
• Niekaralność.
Oferujemy:
• Umowę o pracę (wszystkie rozliczenia w ramach tej umowy),
• Pracę w miłym, młodym gronie,
• Pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Data dodania: 27/07/2017