Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego lidera z branży instalacyjno – grzewczej i sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

○ pozyskiwanie zamówień handlowych od przypisanych klientów
○ poszukiwanie nowych klientów w tym inwestycyjnych
○ promowanie strategicznych towarów z oferty
○ rejestracja zleceń w programie informatycznym
○ wystawianie dokumentów handlowych
○ dbałość o terminowe dostawy do klientów
○ ofertowanie
○ utrzymanie kontaktów z odbiorcami, systematyczne rozwijanie współpracy
○ budowanie właściwych relacji z klientami
○ pomoc i doradztwo klientom w zakresie asortymentu
○ sprawowanie kontroli nad płatnościami podległych klientów
○ podejmowanie decyzji w zakresie warunków handlowych klientów

Warunki zatrudnienia:

○ umowa o pracę
○ samochód: Skoda
○ telefon komórkowy
○ karta Multisport
○ prywatna opieka zdrowotna

Oczekiwane kwalifikacje:

○ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej i sanitarnej
○ wykształcenie co najmniej średnie
○ prawo jazdy kat. B
○ bardzo dobra znajomość rynku lokalnego
○ biegła znajomość programów MS Office
○ umiejętność pracy w zespole
○ wysokie umiejętności interpersonalne

Aplikować na podane stanowisko można na e-mail: urszula@proguest.pl bądź za pomocą linku aplikacyjnego: https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/828b3317/przedstawiciel-handlowy-krakow

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/08/2017