Samodzielna księgowa w firmie handlowej (sp.z.oo)

Cena: 4000.00 zł Kraków

Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości;
• Doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla spółki handlowej oraz dla firmy międzynarodowej;
• Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;
• Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
• Doświadczenie w przygotowaniu Sprawozdań Finansowych, raportów GUS;
• Doświadczenie w kadrach (umowy o pracę, zwolnienia lekarskie, ZUS, itp.) ;
• Znajomość programów księgowych, pakietu Excel'a;
• Systematyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
• Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość);
• prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR);
• monitorowanie i stała analiza kosztów i przychodów;
• monitorowanie zobowiązań i należności (w tym potwierdzenia sald);
• prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT oraz VAT-UE;
• sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE);
• księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych;
• sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
• sporządzanie sprawozdań GUS;
• współpraca z organami podatkowymi, zakładem ubezpieczeń społecznych, bankami oraz kontrahentami w sprawach rozliczeń;
• czynne uczestnictwo w kontrolach podatkowych;
• rozliczanie z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Oferujemy:
• Umowa o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na email dz@yukon-transit.pl oraz skontaktować telefonicznie +48796772877

Data dodania: 03/01/2018