Technik konserwator obiektu

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

TECHNIK - KONSERWATOR OBIEKTU
elektryk/mechanik/energetyk/budowlaniec

Miejsce pracy: województwo małopolskie
Praca stacjonarna od pon do pt oraz krótkie wyjazdy 2-3 dniowe

Zadania:
• Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
• Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
• Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych,
• Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
• Umiejętność diagnozowania awarii i usterek.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe techniczne,
• Posiadanie uprawnień SEP,
• Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, HVAC,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Doświadczenie związane z praca w utrzymaniu ruchu,
• Umiejętności remontowo- budowalne,
• Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office – mile widziane,

Oferujemy:
• Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Opiekę medyczną,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
• Pakiet socjalny

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97
o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

Data dodania: 21/08/2017