TeleSales Executive

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska. Zajmuje się obsługą reklamową zarówno online, jak i offline. Jako zespół specjalistów, kreujemy trendy w dziedzinie reklamy i komunikacji z konsumentem. Praca z nami to zarówno szansa na realizację swoich celów zawodowych, jak i pasji.

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
• Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online
• Realizacja założonych planów sprzedażowych
• Nawiązywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientem
• Dbałość o utrzymanie odpowiedniej wyznaczonej liczby klientów
• Ciągle podnoszenie wiedzy z zakresu reklamy

Wymagania:
• Podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży reklamy prasowej/online
• Wysoka orientacja na cel
• Znajomość tytułów z port folio naszej firmy
• Doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych związanych z obsługą klienta

Oferujemy:

• Umowę o pracę od pierwszego dnia
• Profesjonalne szkolenia wstępne
• Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karta MultiSport
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Fantastyczną atmosferę

Data dodania: 24/07/2017