ZATRUDNIMY MONTERÓW I POMOCNIKÓW RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Kontakt

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Transport i zakwaterowanie zapewnia pracodawca
• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zadania:
• Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych
Wymagania:
• Dla monterów – kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w zakresie montażu rusztowań
• Dla pomocników montera – uzdolnienia rzemieślnicze
• Umiejętność pracy w zespole
• Certyfikat SCC lub VCA, znajomość języka niemieckiego – mile widziane.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Data dodania: 04/09/2018